Впродовж заняття я ознайомилась з процесом вибору та планування теми, формуванню навчальних цілей на основі Державного стандарту та програми, формулювати основні запитання, що сприяють розвитку та навчанню учнів. Створювати портфоліо. Групувати завдання для дослідницької діяльності учнів.
Комментариев нет:
Отправить комментарий