понедельник, 2 июня 2014 г.

Рефлексія за модулем 1

Я ознайомилась із завданнями тренінгової програми, новою термінологією, дізналась як ефективніш використовувати ІКТ, що допоможе мені цікавіше в майбутньому проводити уроки та спілкуватися в інтернетпросторі. Дякую!

1 комментарий:

  1. Я особливо пишаюся тим, що Ви знайшли спосіб використання вивчених ресурсів, опишіть, яка частина тренінгу була для Вас важкою?

    ОтветитьУдалить